o firmie Sedia
stół krzesła
tkaniny
kolory
salon firmowy
stoły krzesła, dla restauracji
galeria
łóżka do sypialni
kontakt

 
katalog produktow
 
Stoy

Sofy rozkładane i kanapy na wymiar od producenta
 
 

O Nas

flaga uk
 
flaga sk
 

STYL, PRECYZJA, TRENDY

o nas Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem w branży meblarskiej. Od 1992 roku ciągle się doskonalimy. Przeszliśmy długą drogą. Fakt, że przez tyle lat ciągle się rozwijamy jest najlepszym dowodem na jakość naszych produktów.
Specjalizujemy się w produkcji krzeseł, stołów i łóżek. Wykonujemy także białe meble na indywidualne zamówienie Klienta. W trosce o niego ciągle staramy się być coraz lepsi w tym co robimy. Chcemy być jeszcze bliżej oczekiwań i światowych nurtów w meblarstwie.
Cechuje nas wysoka jakość wykonania. Nasze produkty wytworzone są z litego drewna albo płyty laminowanej. Przywiązujemy dużą wagę do ergonomii, estetyki i zgodności z europejskimi trendami. Wszystko to nasi Klienci mogą kupić w atrakcyjnej cenie. Cieszy nas fakt, że jesteśmy rozpoznawalni na rynku. Wierzymy, że największy rozwój jeszcze przed nami. Drogą do niego jest utrzymanie dotychczasowej polityki: wysokiej klasy produktów za dobrą cenę.

sprawdź naszą ofertę

 

JAK TO JEST ZROBIONE?

szuszenie próżniowe Pierwszym etapem produkcji jest suszenie drewna metodą próżniową która gwarantuje: brak pęknięć, przebarwień, zarysowań, wykrzywiania elementów.
 
klejenie drewna Kolejny etap produkcji to klejenie drewna:
 
czyszczenie powierzchni Następnie elementy mebli są obrabiane i wstępnie czyszczone na centrach obróbczych sterowanych komputerowo co zapewnia idealną precyzje i powtarzalność kształtu.
 
czyszczenie cnc Kolejno nasze meble czyszczone są na precyzyjnych czyszczarkach CNC co zapewnia idealnie gładką powierzchnie i brak zarysowań.
 
lakierowanie Wyczyszczone meble trafiają na lakiernie gdzie metodą natryskową nanoszony jest kolor oraz 2 warstwy lakieru.

 
transport firmowymi pojazdami Następnie towar jest pakowany i którymś z naszych samochodów trafia do naszych klientów.

o nas kjrzesla